Yasal Uyarılar

Site Kullanım Şartları

Bu İnternet sitesi, giriş sayfasında belirtilen konular ile ilgilenenlere uygulamalı bilgi vermek ve bu konularda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak maksadıyla hazırlanmıştır. Önerilen yazılım uygulamalarının tamamı açık kaynak kodludur.

Sitede tarif edilen uygulamaların bire bir aynısı veya farklı türevleri bu site ziyaretçisi tarafından uygulanırken, farkında olmadan yapılabilecek hatalardan veya bilinçli işlemlerden site ziyaretçisinin kendisinde ya da üçüncü taraflarda veri kaybı, donanım hasarı ve benzeri riskler oluşabilir. Burada sunulan bilgiler “olduğu gibi” sunulmuş olup, bu bilgiyi kullanan site ziyaretçisi yukarıda belirtilen riksleri peşinen kabul etmiş sayılır. Bu bağlamda site sahipleri, sitede yayımlanan yönergelerden dolayı doğabilecek maddi ya da manevi zararlardan sorumlu tutulamazlar.

Bu siteyi kullanan ziyaretçiler; bu şartları okumuş, anlamış ve doğabilecek riskin farkında oldukları kendileri tarafından kabul edilmiş sayılırlar.

Creative Commons License
Bu sitedeki yönergeler “Creative Commons” Gayri Ticari Paylaşım lisansı ile koruma altındadır. Alıntı-Gayriticari-LisansDevam 4.0 Uluslararası.

Gizlilik

Sitede, kullanıcıların hangi sayfada ne kadar zaman harcadığı gibi, kullanıma yönelik ziyaretçi deneyimini iyileştirme amaçlı takip çerezleri ve kod parçacıkları kullanılmaktadır. Bunların tamamı Google Analytics kaynaklı araçlardır. Anonim gezinti yaparak bu araçların sitedeki hareketlerinizi takip etmenizi engelleyebilirsiniz.